9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У травні між Києвом і Миколаєвом ще раз спробують запустити авіарейси

Між Києвом і Миколаєвом ще раз спробують запустити авіарейси. На цей раз рейс Миколаїв-Київ виконають в травні.

Про це на сторінці в соцмережі Facebook написала прес-секретар міністра інфраструктури Марина Томко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Плануємо, що з травня почне працювати пряме авіаційне сполучення між Києвом і Миколаєвом”, – повідомила Томко, посилаючись на слова міністра Володимира Омеляна, який провів зустріч з громадськістю Варваровського району м. Миколаєва.

Раніше повідомлялося, що в грудні 2018 року аеропорт Миколаїв прийняв перший рейс з Києва авіакомпанії Dream Wind, яка, як передбачалося, стане виконувати перельоти на цьому маршруті на регулярній основі.

До кінця 2018 року аеропорт встиг обслужити 256 пасажирів. З них 187 – пасажири, що відправилися в єгипетський Шарм-еш-Шейх, інші — що летіли за маршрутом Миколаїв-Київ.

У січні 2019 року стало відомо, що Миколаївський міжнародний аеропорт веде переговори про запуск регулярних внутрішніх рейсів з новими перевізниками.

А 20 березня голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заявив про те, що проводить переговори з компанією “Мотор Січ” про запуск регулярних авіарейсів Миколаїв-Київ.

“Відвідав місто Запоріжжя, де мав переговори з президентом АТ “Мотор Січ” В’ячеславом Богуслаєвим, щоб швидше миколаївці отримали можливість користуватися регулярними рейсами Миколаїв-Київ”, – повідомив Савченко.

Він додав, що вдячний Богуслаєву за конструктивну розмову, деталі якого оприлюднити поки не бажає.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають