9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У Тернополі триває будівництво “Водної Арени”

Будівництво першої черги «Водної арени Тернопіль» добігає кінця. Уже зведено трибуни, адміністративне приміщення, триває будівництво суддівської вежі, укріплено берегову лінію, прокладається дорогу вздовж каналу і трибун. На продовження будівництва “Водної арени Тернопіль” у 2019-му році виділять 17 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Тернопільської ОДА.

Я незадоволений станом виконання робіт. Тому ставимо питання, щоб до серпня перша черга проекту була реалізована. Сьогодні ми можемо оцінити результати роботи, яку розпочали торік. На ці потреби було виділено понад 17 млн грн з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету Тернопільської міської ради. Наше завдання – щоб спортсмени уже якомога швидше могли використовувати дану інфраструктуру для тренувань», – наголосив
голова облдержадміністрації Степан Барна.

У 2019-ому на даний об’єкт з метою завершення будівництво трибун, доріг та інфраструктури буде спрямовано майже 17-ть млн грн. Будівництво водної арени дозволить проводити світові змагання з водних видів спорту у Тернополі. За словами очільника області такого рівня спортивного комплексу в Україні досі не було.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають