9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

У столиці з’явиться мережа станцій прокату водних видів спорту

Інвестором створення муніципальної мережі пунктів прокату спорядження для водних видів спорту у Києві став власник сервісу «Каяк Каное Центр» Михайло Петелицький

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на розпорядження КМДА.

Станції прокату будуть облаштовані так, щоб була змога проводити суміжні спортивні та рекреаційні заходи, навчання, тренінги на відкритому повітрі. Йога, кросфіт, художні студії – радий залученню, – пише Петелицький на своїй сторінці.

Всі пункти прокату будуть інклюзивними, а відвідувачів з інвалідністю опорно-рухового апарату прокат обслуговуватиме безкоштовно. Бізнесмен також планує відкрити школи/секції для юнацтва, де можна буде безкоштовно проводити групові еко-прогулянки на спорядженні пункту.

Пункти прокату з’являться у п’яти районах столиці: Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському та Оболонському. у Дніпровському районі пункт буде облаштовано на Дніпровській набережній та Долобецькому острові. У Деснянському районі – на проспекті Шухевича. У Дарницькому районі на вулиці Колекторній біля озера Тягле, вулиці 55-й Садовій, біля озера Мартишів, на вулиці Малоземельній в районі Південного мосту.

в Оболонському районі пункт облаштують на вулиці Прирічній 5, та 25. У Голосіївському районі на вулиці Набережно-Корчуватській. Також три центри працюватимуть на місці існуючих у Гідропарку, Славутичі та Оболоні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають