9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У столиці завершують реконструкцію легкоатлетичного манежу

Вже за кілька тижнів на Києвських Березняках відкриють повністю оновлений легкоатлетичний манеж. Наразі готовність об’єкта становить 95%. На даний момент спецалісти завершують пуско-налагоджувальні роботи, встановлюєть обладнання, проводять облаштування спортивного покриття та розмітку доріжок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КМДА.

В процесі реконструкції для манежу було закуплено 1310 одиниць спортивного обладнання із сертифікатами відповідності професійного легкоатлетичного обладнання та сертифікатами Міжнародної асоціації легкоатлетичної федерації (IAAF). Покриття манежу облаштовані таким чином, що датчики підраховують кола спортсменів під час бігу на 3-5 км. Також є система фіксації фальстарту та фотофінішу, яка дозволяє відстежувати результати великої кількості учасників змагань. Результат змагань автоматично виводиться на інформаційні табло. Крім того арена облаштована вбудованою безпровідною системою трансляції відеосигналу Barco.

Сама будівля манежу є енергоощадною та має сучасні системи вентиляції та опалення. За рівнем оснащення легкоатлетичний манеж може претендувати на сертифікацію для проведення національних та міжнародних змагань. Зараз тут тренуються олімпійці, члени національних збірних, відомі легкоатлети, борці. Водночас доступ до манежу матимуть школярі та кияни, які займаються фітнесом, оздоровчою фізкультурою та любительським спортом. Манеж відкритий із 6 ранку до 22 години. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають