9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

У столиці тривають роботи з відновлення борщагівського шляхопроводу (фото)

Щоб відновити рух швидкісного трамвая, роботи на шляхопроводі тривають цілодобово. На даний момент на об’єкті проводять укладання нової арматури.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КМДА.

Будівельники провели всі підготовчі роботи та незабаром почнуть реставрацію нижньої частини мосту, де доведеться знімати старий шар бетону та встановлювати нові металеві конструкції. Першочерговим завданням для фахівців наразі є ремонт трамвайного полотна.

Нагадаємо, що Борщагівський шляхопровід не ремонтували з 1965-го року, тож він перебував в аварійному стані.

Друзі! Сьогодні тривають роботи з оновлення ще одного важливого об’єкту інфраструктури столиці – Борщагівського шляхопроводу.Аби якомога швидше закінчити ремонт цетральної смуги та відновити рух швидкісного трамваю, працівники працюють майже цілодобово. На мосту вже зняли шари старого асфальту та бетону і приступають до вкладання нової арматури. Також фахівці все підготували і розпочнуть роботи з реставрації нижньої частини мосту. Там теж доведеться знімати старий шар бетону та встановлювати нові металеві конструкції. Але, першочергове завдання – ремонт трамвайного полотна. Борщагівський шляхопровід не зазнавав капітального ремонту з 1965 року. І перебував уже в аварійному стані. Тому необхідно було його оновлювати. Я ще раз перепрошую за незручності, пов’язані з ремонтом. Але дорожники роблять все, щоб якнайшвидше завершити заплановані роботи.Комунальне підприємство Київпастранс / Kyivpastrans відслідковує ситуацію з трафіком і там, де є необхідність, ставить на лінії додаткові автобуси. ✔️ Інформація про всі зміни маршрутів – на сайті підприємства https://kpt.kiev.ua.

Опубліковано Кличко – мер Середа, 3 липня 2019 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають