9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У столиці почали працювати над реформою громадського транспорту

Київська міська державна адміністрація разом із приватними перевізниками, КП “Київпастранс” та активістами почали активне обговорення реформування громадського транспорту столиці. Метою реформування є вирішення системних проблем із громадськм транспортом, які накопчувалися проягом багатьох років – це і незадовільний технічний та естетичний стан транспортних засобів, неефективна та незручна система оплати про\їзи та його контролю, наявність дублювання маршрутів та багато інших проблем.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Хмарочос”.

Минулого року приватні перевізники вже надсилали лист у якому критикували електронний квиток та відмовлялися впроваджувати цю систему. Одним з виходів для приватних перевізників, і для «Київпастрансу» є впровадження такої системи оплати, коли всі гроші за проїзд у пасажирів збирає місто за допомогою єдиного квитка, а потім оплачує роботу перевізників не за кількість перевезених людей, а за кількість кілометрів. Така система розрахунку використовується в Будапешті та Варшаві, де теж поряд з комунальними є і приватні перевізники, але немає звичних для України «маршруток».

Результатом зустрічі стала домовленість перевізників, преставників КМДА та активістів підписати меморандум, у якому викласти план та засади розвитку наземного громадського транспорту. Серед них: прозорі конкурси на маршрути, оплата перевізникам за транспортну роботу замість самостійного збирання готівки на маршрутах, комфортабельність, нормальний технічний стан та відповідність екологічним нормам рухомого складу тощо. Робоча група зі створення меморандуму має збиратись щотижня в КМДА, поки не будуть узгоджені всі деталі і не напрацьоване спільне бачення розвитк громадського транспорту в місті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають