9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 31 Січня, 2023

У Станиці Луганській відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг “Дія”

У Станично-Луганській громаді, розташованій вздовж «лінії зіткнення», відкрили Центр надання адміністративних послуг за фінансової підтримки Європейського Союзу та програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Зазначається, що завдяки ЄС та ПРООН близько 22 тисяч жителів Станично-Луганської громади зможуть оформлювати необхідні послуги та документи у новому відремонтованому приміщенні Центру надання адміністративних послуг.

Заклад належить до мережі Центрів Дія. Мережа запровадила високоякісні стандарти надання послуг – зручність, швидкість, простота та клієнтоорієнтованість. Дія Центри функціонують як «єдине вікно», надаючи весь набір послуг, необхідних громадянам. Громадяни також можуть отримати декілька адміністративних послуг лише за одне відвідування.

Відтепер мешканки та мешканці громади зможуть отримати доступ до близько 170 адміністративних послуг, зокрема понад 50 соціального спрямування. Крім того, Центр буде приєднано до платформ Центрів Дія, що дасть змогу користуватися державними електронними послугами.

Ремонт будівлі та оснащення Центру надання адміністративних послуг у Станиці Луганській на суму 500 000 доларів США здійснено ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають