9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У Сівці-Войнилівській на Прикарпатті добудовують міст, спорудження якого розпочали у 2004 році (відео)

У селі Сівка-Войнилівська на Прикарпатті продовжують будувати міст, який спроєктували ще у 1994-му році, а активно будувати почали у 2004.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Вікна.

Валерій Наконечний, який щотижня їздить мостом через річку Дністер, що з’єднує Калуський та Галицький райони, розповідає:

“Я вам скажу чесно, що це можна провалитися і впасти. Їду і переживаю. Цей міст – повний жах. Ти їдеш на свій страх і ризик. Я навіть не знаю, як їздять тут вантажівками. А за цей новий, що будують, дуже тішуся. Не дочекаюся, коли його збудують, щоб їхати нормальним мостом”.

Будівництво моста між селами Сівка-Войнилівська Калуського та Старий Мартинів Галицього районів відновилося в серпні минулого року. Зараз тут, не зважаючи на карантин, працюють робітники. Василь Кіяшко — один із них. Чоловік разом з колегами гне арматуру на майбутні пішохідні доріжки:

“Зараз ведемо роботи з облаштування опалубки, гарнірування арматури, підготовки до бетонування третього і п’ятого прольотів. Працюємо під час карантину, дотримуємося норм безпеки, дистанції. Стараємося один від одного триматися на дистанції до двох метрів, не контактувати. Слава Богу, всі здорові, не кашляють. В терміни по ходу входимо. Все нормально”, – каже будівельник.

Виконроб Юрій Побігушка розповідає, що при карантині робітникам працювати тяжко, але вони не залишають працю, аби вчасно стигнути завершити будову. За його словами, працівники вже виконали близько 50% робіт.

Міст на автомобільному шляху територіального значення Калуш-Бурштин у 1996-му році визнали аварійним, каже сільська голова Сівки-Войнилівської Оксана Галка. З 2004-го року ведеться це будівництво з величезною перервою.

Це один із найстаріших мостів, які на сьогодні будуються, і цього року його планують завершити. Про це розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг області Любомир Семанів:

“Минулого року була проведена тендерна закупівля. Виділили частину коштів на будівництво даного моста. Загальна вартість — 84 мільйони 700 тисяч гривень. На сьогоднішній день залишилося зробити ще на 39 мільйонів”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають