9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Рівненській області з’явиться новий індустріальний парк

На Рівненщині з метою залучення інвестицій та реалізації промислового потенціалу області побудують індустріальний парк площею 43 га. Парк з’явиться на території Привільненської ОТГ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Рівненської облдержадміністрації.

Наразі в Україні зареєстровані 13 індустріальних парків. Щодо рівненської області, то один такий проєкт вже знаходиться в процесі реєстрації в Мінекономіки. Рівненська область є однією серед переможців конкурсу «Золота ділянка 2020». Дві території, у тому числі й частина індустріального парку в Малолюбашанській ОТГ, визнані як найбільш привабливі. На переможців конкурсу також чекає просування інвестиційних ділянок серед іноземних інвесторів.

Необхідно зазначити, що частина парку в Малолюбашанський ОТГ вже використовується під інвестиційний проєкт – тут спорудили сонячну електростанцію. Що стосується нового парку, то тут вже виготовлено план, облаштовано інженерні та технічні комунікації. Обрана ділянка має вигідне розташування – поблизу міжнародної траси Київ-Чоп. Парк складатиметься з 26-ти різнофункціональних корпусів, серед яких промислові, адміністративні, складські та лабораторно-дослідницькі.

Останні новини:

Зараз читають