9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У Ренійському порту хочуть побудувати термінал для зрідженого газу

Ренійський порт розглядає можливість залучення інвесторів для реалізації проекту державно-приватного партнерства зі створення терміналу для прийняття, накопичення, зберігання та бункерування судів зі зрідженим природним газом (СПГ) в Ренійському морському порту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Порти України.

Проект передбачає будівництво СПГ-терміналу і плавучого причалу для бункерування судів на території «Бази технічного обслуговування» Ренійського морського порту. Реалізація проекту запланована на 2020-2025 роки.

Розташування в спеціальній економічну зону« Рені », близькість міжнародної траси Одеса – Бухарест поряд з можливістю ефективного використання розташованих активів та інфраструктури робить проект СПГ-терміналу перспективним і вигідним як для держави, так і для потенційного приватного інвестора, – сказано в повідомленні Адміністрації Морських Портів України.

Серед переваг проекту для приватного інвестора відзначається можливість отримання міжнародних та європейських грантів, участь в міжнародних програмах з будівництва СПГ-терміналів з метою зниження екологічного навантаження на навколишнє середовище, а також включення дунайських портів України в Транс’європейську транспортну мережу (TEN-T).

Актуальність створення СПГ-терміналу обумовлена ​​необхідністю обладнання станцій бункерування судів СПГ в морських портах України. До 2025 року в відповідно до Директиви 2014/94 / EU в морських портах повинно бути встановлено достатню кількість СПГ-терміналів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають