9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У поточному році в уряді планують капітально відремонтувати автодорогу Одеса – Львів

blank
Ремонт дороги (с) ipnews.in.ua

Одним із пріоритетних проектів для ремонту автомобільних доріг у 2017 році стане автотраса, що з’єднує Львів і Одесу.

Про це Володимир Гройсман заявив під час наради з питань утримання автомобільних доріг, передає прес-служба уряду. За словами прем’єра, одним з пріоритетних проектів автодорожніх робіт в Україні стане магістраль Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса, ремонт якої збільшить транзитні можливості країни. Про це повідомляє “Южный Курьер“.

“Зараз нам потрібно дуже швидко готуватися до початку масштабних будівельних робіт по ремонту, часткового ремонту, капітального ремонту, реконструкції, будівництва нових доріг. До 1 квітня ми повинні бути повністю готові: тендери, гроші, закупівлі – все повинно бути готове”, – зазначив Володимир Гройсман.

Відзначимо, що вчора, в ході своєї візиту до Одеси, президент України зазначив, що в поточному році на ремонт і будівництво нових доріг виділяється рекордно велика сума – 30 млрд. Грн.

“Коли я говорю, не словом, а ділом – я хочу бачити не розмови, а реальний результат. Дороги до Рені, Вилкове, Болграду і іншим районним центрам повинні бути побудовані. Говорили про боротьбу з корупцією, а чомусь по всій Україні дороги будуються дешевше. І це незалежна перевірка. Я думаю, повинні бути проведені якісні тендери, своєчасні проекти “, – підкреслив Порошенко.

Крім того, Петро Порошенко заявив про поширення практики напрямки надпланових доходів митниці на всю територію України. За його словами, влаштований в 2016 році експеримент виявився вдалим, особливо у Львівській області. А ось в Одеській області цей експеримент провалився – так як митниця стабільно не давала навіть планових показників доходів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають