9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У порту “Південний” відкрили зерновий термінал MV Cargo

У морському порту «Південний» відбулося офіційне відкриття зернового терміналу компанії MV Cargo. Зерновий термінал отримав назву Neptune.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Порти України».

Це був найскладніший наш проект з тих семи, які ми будували. Тисяча днів будівництва і два роки підготовки. Але ми пишаємося, що впоралися і побудували найбільший технологічний портовий термінал, — зазначив співвласник MV Cargo Андрій Ставніцер в ході урочистих заходів.

Будівництво терміналу розпочалося у порту «Південний» в березні 2016 року. Річна проектна потужність терміналу – 5 млн тонн. У складі комплексу – 14 силосів ємністю по 15 тис. тонн і склад підлогового зберігання зерна ємністю 80 тис. тонн. Термінал оснащений власною залізничною і автомобільної інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів здатна пропускати 790 автомобілів на добу, станція розвантаження вагонів – 256 вагонів на добу.

Загальна заявлена ​​вартість будівництва терміналу склала $ 150 млн. Європейський банк реконструкції і розвитку і International Finance Corporation надали на реалізацію проекту кредити по $ 37 млн. Таким чином, загальний пул боргового фінансування проекту склав $ 74 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають