9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

У порту Миколаєва проведуть масштабну реконструкцію акваторії

Адміністрацією Миколаївського морського порту дано старт реалізації великого інвестиційного проєкту “Реконструкція акваторії порту з облаштуванням якірних стоянок” в акваторії порту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Облаштування якірних стоянок насамперед принесе користь портовим операторам та терміналам Миколаївського порту. Зазначений проєкт підвищить ефективність маневрування флоту, забезпечить уникнення невиробничих простоїв, дозволить збільшити кількість суден та швидкість обробки й, як наслідок, дозволить збільшити доходи АМПУ та відрахування до бюджетів усіх рівнів”, – наголосив керівник ДП “Адміністрація морських портів України” Олександр Голодницький.

Проєкт спрямований, зокрема, на розв’язання проблем з існуючими навігаційними обмеженнями вздовж Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК) та внутрішнього рейду порту, внаслідок яких можуть виникати невиробничі простої причалів.

blank

В цей час внутрішній рейд порту використовується для відстою суден, чекаючи постановки до причалів під час перерви у вантажних роботах, а також у вантажних операціях.

Крім того, зараз спостерігається стійка тенденція збільшення розмірів суден, що заходять під завантаження на морські термінали, розташовані в межах акваторії морського порту Миколаїв або проходять акваторію порту транзитом, а також повне використання такими суднами допустимих прохідних осадів Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу.

Це зумовлено насамперед номенклатурою перероблюваних вантажів у морському порту, а також економією при сплаті фрахту суден.

blank
Миколаївський портовий елеватор

За наявною інформацією, кожне третє великотоннажне судно внаслідок відсутності можливостей для постановки на якір із вантажем на внутрішньому рейді Миколаївського морського порту та навігаційних обмежень БДЛК після завантаження вимушено простоює в очікуванні виходу через БДЛК близько 5 годин.

Існуючі глибини дозволяють постановку лише одного судна з вантажем з осадкою 10,3 м на північну якірну стоянку, що повністю не відповідає технічним характеристикам суден.

Миколаївський морський порт

Саме для вирішення зазначених обмежень, а також для забезпечення безпеки судноплавства, необхідно облаштувати дві якірні стоянки з глибиною, що забезпечить постановку великотоннажних суден з вантажем.

Відповідно до 1 лютого адміністрацією Миколаївського морського порту за результатами проведених торгів, було укладено договір з ТОВ “АНКОР” на проєктно-вишукувальні роботи з реконструкції акваторії порту з облаштуванням якірних стоянок.

“У рамках договору ми поставили завдання проєктантам розробити місцезнаходження якірних стоянок, розрахувати можливість їх розташування за вказаними характеристиками, відповідно до чинних нормативних документів, розрахувати обсяги днопоглиблення по кожній якірній стоянці окремо та обсяги експлуатаційного днопоглиблення після введення об’єкта в експлуатацію з урахуванням щорічного. Очікуємо, що робочий проєкт буде готовий до кінця поточного року і ми відразу ж почнемо його реалізацію”, – прокоментував начальник Миколаївської філії ДП “АМПУ” Андрій Гранатуров.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають