9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 24 Червня, 2021

У порту Чорноморськ планують замінити кранцевий захист причалів

 • У порту Чорноморськ працюють над реалізацією проєкту по заміні відбійних пристроїв на причалах.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що причали Чорноморської філії ДП “АМПУ” інтенсивно експлуатуються вже понад 40 років.

  “В процесі швартування, обробки та відстою суден у причалів, перш за все, схильні до впливу і деформації відбійні пристрої (кранцевий захист), які є елементом облаштування причалу і призначені захищати причал від навантажень під час швартування”, – йдеться в повідомленні АМПУ.

  Наявні відбійні пристрої являють собою автомобільні шини, надіті на гумовий циліндр діаметром 400 мм.

  “За період експлуатації зазначені пристрої морально застаріли, а їх технічний стан не дозволяє належним чином захищати причал від навантажень сучасних суден, оброблюваних в морському порту”, – додали в АМПУ.

  З метою забезпечення сталої роботи причалів та збереження їх технічного стану, фахівці адміністрації порту проаналізували технічний стан і режим експлуатації наявних відбійних пристроїв на причалах Чорноморської філії ДП “АМПУ” і визначили обґрунтовану потребу в їх відновленні.

  В цей час відділом гідротехнічних споруд інженерної служби адміністрації порту розроблено технічне завдання на виконання проєктно-вишукувальних робіт по об’єкту: “Капітальний ремонт причалів в частині заміни відбійних пристроїв Чорноморської філії ДП “АМПУ”.

  У складі проєктних робіт по об’єкту передбачається виконання перевірочних розрахунків, обстежень, визначення типу відбійних пристроїв.

  Зокрема, до складу будівельних робіт по об’єкту передбачається включити роботи по відновленню бортових балок і лицьових плит причалів. З метою раціонального використання коштів, проєектом буде передбачено виконання будівельних робіт за окремими пусковими комплексами.

  “Реалізація проєкту забезпечить збереження причалів в цілому, окремих його конструктивних елементів і елементів облаштування при обробці сучасних типів суден, що буде сприяти підвищенню вантажообігу і зростання конкурентоспроможності морського порту”, – підсумували в АМПУ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.

  На корабельні “Нібулон” будують третє несамохідне 100-метрове судно (фото)

  На корабельні "Нібулон" в Миколаєві суднобудівники завершують формувати міцний корпус 100-метрової баржі проєкту В5000М. На даний момент на стапельному майданчику зібрано 85%...

  ДТЕК вперше в Україні почала використовувати дрон для обстеження підводних об’єктів та тунелів

  "ДТЕК Енерго" і команда "Innovation DTEK" запустили пілотний проєкт з використання підводного дрона. Таку технологію вперше в історії української енергетики застосовують на...

  Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

  Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги - МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський ремонт, ще один - капітальний.

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8% або на 2,2 мільйона тонн...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Зараз читають

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.

  “Укрпошта” оголошує тендери на будівництво сортувального центру у Львові та депо в Івано-Франківську

  "Укрпошта" оголошує 2 тендери на понад 50 мільйонів доларів на будівництво нового автоматичного сортувального центру (хабу) у...

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.

  Україна та Туреччина знаходяться на фінальному етапі підготовки Угоди про вільну торгівлю

  Україні та Туреччині до укладання Угоди про вільну торгівлю лишилося зробити останній крок, найважливіший та найчутливіший, який...