9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Березня, 2024

У Польщі авіакомпанію МАУ визнали дешевшою за Ryanair – опитування

Польські пасажири визнали українську авіакомпанію МАУ найдешевшої в країні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Українська компанія, на думку опитаних пасажирів, пропонує квитки, вартість яких нижче ніж у найбільших лоукостерів Європи – Ryanair (2-е місце в рейтингу), Wizz Air (3-е місце), easyJet (4-е місце). П’ятірку лідерів замкнула катарська авіакомпанія Qatar Airways.

“Перемога Міжнародних авіаліній України пояснюється дешевими авіаквитками цього перевізника на далекомагістральних рейсах з пересадкою в Києві – в тому числі на популярних у польських пасажирів напрямках: Бангкок, Нью-Йорк, Близький Схід або Центральна Азія. Компанія також пропонує дуже привабливі ціни, якщо ви купуєте квиток завчасно. Більш того, цей перевізник, хоча як і раніше вважається класичним, на практиці не пропонує харчування на борту на коротких маршрутах, він також продає квитки без включеного зареєстрованого багажу. Це означає, що у пасажирів різні очікування, і навіть якщо вони платять більше, вони суб’єктивно оцінюють ці низькі ціни”, – йдеться в звіті польського авіаційного порталу Pasazer, який проводив опитування пасажирів.

Погіршення оцінки лоукостерів портал Pasazer пояснює доплатами і штрафами, які пасажири змушені платити після покупки квитка.

“Оцінка недорогих перевізників, ймовірно, погіршується через те, що незважаючи на дуже низькі базові тарифи, пасажири повинні доплачувати за все додаткові послуги. Це знову-таки суб’єктивна проблема – цей спосіб продажу не обмежується бюджетними авіакомпаніями і навіть якщо ви додаєте рызноманытны збори, їх квитки часто конкурують за ціною. Проте, оцінка мандрівників погіршилася, оскільки, в кінцевому підсумку їм доводиться платити більше ніж вони очікують від реклами або їм здається з початку процесу бронювання”, – пояснюють експерти Pasazer.

 

 

АвторЦТС

Останні новини:

Зараз читають