9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У першому півріччі 2018 року кількість порожуючих залізницею до ЄС збільшилася на 100 тис. осіб

За шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн Європейського союзу та 111 тис. осіб у зворотному напрямку, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року.

Про це повідомляє Медіацентр Магістраль

Для порівняння за перше півріччя 2017 року в країни ЄС було придбано майже 81 тис. квитків, у зворотному напрямку — 47 тис.

«Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тис. більше, ніж за цей же період у минулому році, — яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику. І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90 %», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Аналіз населеності поїздів показує, що найпопулярнішим залишається потяг Інтерсіті+ за напрямком Київ—Перемишль. До Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 — на 57 %. Загалом за шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тис. пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів — показника шести місяців минулого року.

Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким скористалося майже 13 тис. пасажирів, а поїзд у середньому заповнений на 82 %.

Нагадаємо, що до кінця цього літа буде запущено поїзд Мукачево—Будапешт.

Останні новини:

Зараз читають