9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

У першому півріччі 2017 року обсяги поромних перевезень між Україною та Грузією зросли на 60%

 • У першому півріччі 2017 року значно зросли обсяги поромних перевезень на україно-грузинському напрямку.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу УМПУ.

  Так,в залізнично-поромному сполученні Іллічівськ-Поті/Батумі перевезено 165,6 тис. тонн вантажів, що на 63,6 тис. тонн або на 62,5% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. З порту Чорноморськ до Грузії відправлено 94 порома з 2859 вагонами, що на1083 вагона або 60,98% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

  Такі підсумки були представлені в ході засідання Ради директорів зі спільної експлуатації поромних переправ Іллічівськ-Варна таВарна-Поті/Батумі-Іллічівськ (далі — Рада), яке відбулося 11–12 вересня 2017 року в м.Батумі (Грузія).

  У заході взяли участь керівники ТОВ «Судноплавна компанія «Укрферрі», ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «Батумський морський порт», ТОВ «Потійський морський порт», фахівці Міністерства транспорту, інформаційних технологій і повідомлень Республіки Болгарія, а такожпредставники компаній, які здійснюють поромні перевезення.

  Адміністрацію морських портів України (АМПУ) на нараді представляв заступник начальника з операційної діяльності Іллічівського філії АМПУ В’ячеслав Газун.

  В ході засідання учасники обговорили питання виконання рішень попереднього засідання Ради і проаналізували динамікузалізнично-поромних перевезень через порти України, Грузії, Республіки Болгарія по поромних лініях Чорноморськ — Варна, Варна —Поті/Батумі — Чорноморськ.

  Особливу увагу присутні приділили важливості застосування електронного документообігу для організації перевезень через портив залізнично-поромному сполученні.

  У свою чергу, морські перевізники запропонували надати доступ до електронної бази Укрзалізниці щодо залізничних вагонів, які прямуютьна припортові станції для навантаження на пороми, а також щодо вагонів, які прибувають на припортові станції для навантаження на паром.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  Понад 35 тисяч українських домогосподарств встановили сонячні електростанції

  На сьогодні в Україні понад 35,4 тисяч родин отримують електроенергію від енергії Сонця. Загальна потужність таких сонячних...

  Компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до САУ «Богдана»

  Приватна компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до самохідної артилерійської установки (САУ) 2С22 «Богдана».

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...