9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

У першому півріччі 2017 року обсяги поромних перевезень між Україною та Грузією зросли на 60%

У першому півріччі 2017 року значно зросли обсяги поромних перевезень на україно-грузинському напрямку.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу УМПУ.

Так,в залізнично-поромному сполученні Іллічівськ-Поті/Батумі перевезено 165,6 тис. тонн вантажів, що на 63,6 тис. тонн або на 62,5% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. З порту Чорноморськ до Грузії відправлено 94 порома з 2859 вагонами, що на1083 вагона або 60,98% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Такі підсумки були представлені в ході засідання Ради директорів зі спільної експлуатації поромних переправ Іллічівськ-Варна таВарна-Поті/Батумі-Іллічівськ (далі — Рада), яке відбулося 11–12 вересня 2017 року в м.Батумі (Грузія).

У заході взяли участь керівники ТОВ «Судноплавна компанія «Укрферрі», ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «Батумський морський порт», ТОВ «Потійський морський порт», фахівці Міністерства транспорту, інформаційних технологій і повідомлень Республіки Болгарія, а такожпредставники компаній, які здійснюють поромні перевезення.

Адміністрацію морських портів України (АМПУ) на нараді представляв заступник начальника з операційної діяльності Іллічівського філії АМПУ В’ячеслав Газун.

В ході засідання учасники обговорили питання виконання рішень попереднього засідання Ради і проаналізували динамікузалізнично-поромних перевезень через порти України, Грузії, Республіки Болгарія по поромних лініях Чорноморськ — Варна, Варна —Поті/Батумі — Чорноморськ.

Особливу увагу присутні приділили важливості застосування електронного документообігу для організації перевезень через портив залізнично-поромному сполученні.

У свою чергу, морські перевізники запропонували надати доступ до електронної бази Укрзалізниці щодо залізничних вагонів, які прямуютьна припортові станції для навантаження на пороми, а також щодо вагонів, які прибувають на припортові станції для навантаження на паром.

Останні новини:

Зараз читають