9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

У неділю аеропорт Львів прийме мільйонного пасажира у 2018 році

У неділю, 26 серпня, аеропорт Львів імені Данила Галицького розраховує обслужити мільйонного пасажира у 2018 році.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це на брифінгу розповіла директор підприємства Тетяна Романовська.

Для порівняння, в минулому 2017 році, показника в один мільйон пасажирів львівський аеропорт досяг лише в грудні. Прогнозований пасажиропотік у 2018 році становить 1,7 млн осіб.

Крім того, за її даними, у 2019 році повітряна гавань повинна обслужити вже 2 мільйони пасажирів. При цьому, приріст пасажиропотоку дещо знизиться і складе 20-30% (тоді як у 2017 і поточному році він становить 50%).

“У нас є все для того, щоб знову було плюс 50%. Але я не думаю, що ми і в наступному році будемо швидкі в плані залучення нових рейсів або нових авіакомпаній. Адже швидше за все рішення приймають лоукостери, які у нас вже є. тобто тепер ми будемо робити ставку на збільшення частотності рейсів і конкуренції. Зараз розробляємо нову програму знижок, щоб мотивувати авіакомпанії, які роблять нам цифри за рахунок наростання обсягів. Нових перевізників ми отримаємо, може, два або три, але вони не будуть такі потужні , як Ryanair. Тому я думаю, що спробуємо зробити 20-30% приросту і точно досягнемо двох мільйонів пасажирів”, – зазначила Романовська, коментуючи перспективи аеропорту на 2019 рік.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають