9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

У миколаївському порту “Ольвія” будують новий причал та силоси (фото)

Будівництво нових елеваторних потужностей триває на терміналі українсько-литовської компанії «Євровнєшторг». Також там зводять новий причал довжиною 180 метрів

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Країна Сьогодні

На терміналі вже завершено збирання перших двох силосів, ще 6 планують змонтувати до початку нового сезону. Нові елеваторні потужності збільшать обсяги одноразового зберігання зерна до 270 тисяч тонн. Всього заплановано збудувати 20 нових силосів.

Для будівництва нового причалу вже замовлено 750 тонн паль, які будуть виготовлені в  Люксембурзі. Новий причал матиме глибину у причальної стінки 11,5 метрів, що є максимальною глибиною в акваторії Миколаєва та з’єднається з існуючи причалом збудованим у 2017-му році. Після завершення будівництва загальна довжина причальної лінії терміналу складе 500 метрів.

Будівництво зернового термінала україно-литовською компанією «Євровнєшзовнішторг» розпочалося у 2017-му році. У минулому році запрацювала перша черга терміналу. Після запуску на повну потужність термінал зможе обробляти до 4 млн тонн вантажів на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають