9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

У Миколаєві на базі порту планують створити транспортний вузол

Адміністрація морських портів України планує вийти на торги та розпочати формування майстер-плану Миколаївського транспортного вузла після обговорення зазначеного проєкту техзавдання ще й на Раді Миколаївського порту.

Про це заявив виконуючий обов’язки голови ДП “Адміністрація морських портів України” Олександр Голодницький, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

За його словами, стратегією розвитку ДП “АМПУ” до 2038 передбачене складання великого плану розвитку портів.

“На теперішній час ми маємо виключно майстер-план порту Південний, але вже у 2021 році проведені торги і розпочато виконання роботи зі складання майстер-плану порту Чорноморськ, в процесі укладання договір по порту Одеса. На наступному тижні на Раді порту Миколаїв ми презентуємо технічне завдання щодо створення майстер-плану морського портового транспортного вузла Миколаїв, який в себе включає два морські порти з великими перспективами- Миколаїв та Ольвія, а також термінали, які де-юре не входять до складу території чи акваторії, але переробляють великі обсяги”, — сказав Олександр Голодницький.

Він додав, що на Раді порту Ольвія вже було обговорено та підтримано технічне завдання до формату та змісту майстер-плану.

blank

Майстер-план морського порту – це комплексний підхід усіх складових (авто-, залізнично-, енергетична інфраструктура та водні підходи), оцінка, визначення вузьких місць та пропозиції щодо їх владнання. Як зазначив керівник Адміністрації морських портів, Миколаївський транспортний вузол – це потужна складова портової та транспортної галузі Держави, що потребує значної уваги.

“У цього регіону великий потенціал, Миколаїв повинен конкурувати з портами великої Одеси й один зі шляхів – це днопоглиблення БДЛК, інший – розвиток рейдової перевалки, для якої треба створити умови, і в арсеналі АМПУ є напрацювання, проєкти, які пройшли всі необхідні багаторічні експертизи”, — додав в.о. Голови ДП “АМПУ”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають