9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

У Миколаївському морському порту виконали днопоглиблення підхідного каналу

На підхідному каналі Миколаївського порту виконано 99% робіт з експлуатаційного днопоглиблення. В результаті проведених робіт Миколаївський порт матиме всі умови для обслуговування суден типу Panamax.

Передає Національний Промисловий Портал посиланням на ЦТС.

Адміністрація морських портів України (АМПУ) продовжує реалізацію інвестпроекту для порту Миколаїв — експлуатаційне днопоглиблення акваторії порту. Днопоглиблення виконується двома одиницями техніки й поки виконано на підхідному каналі 99% і 27% в акваторії порту Дніпро-Бузький.

В результаті проведених днопоглиблювальних робіт Миколаївський морський порт матиме всі умови, які підтверджують відповідні паспорти, для обслуговування великовантажних суден типу Panamax. Це, звичайно, збільшить портові збори і відрахування в державний бюджет України, — зазначив керівник Миколаївської філії ДП “АМПУ” Олег Проточенко.

Доведення глибин підхідного каналу порту Миколаїв до паспортних значень необхідно для конкурентоспроможності порту, розвитку активного бізнесу компаній, що ведуть свою господарську діяльність в акваторії порту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають