9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

У Мукачеві побудують великий транспортний хаб

У Мукачеві побудують півкілометровий перехід для пересадки на поїзди до Європи

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.

У Мукачеві побудують перехід, який з’єднає місцевий вокзал, куди прибувають українські поїзди, з комбіною колією (1520 мм + 1435 мм), по якій пасажири зможуть відправитися в Угорщину, Словаччину та Румунію. Відстань, яку доведеться долати мандрівникам, складе близько 500 метрів. Про це в коментарі “Магістралі” заявив заступник директора Департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення УЗ Олександр Красноштан.

За його словами, кут, в який можуть заходити поїзда з Європи, знаходиться на відстані 500 м від залізничної станції “Мукачево” та на даний момент не обладнаний платформою для посадки і висадки пасажирів. Побудувати таку платформу планують в 2018 році.

“Щоб почати проект міжнародного хабу, треба побудувати платформу і обладнати зручний пасажирський перехід між нею і вокзалом станції Мукачево. ПАТ “Укрзалізниця” звернулося до місцевої влади з пропозицією реалізувати цей проект спільно. Треба відзначити, що в адміністрації міста добре розуміють, наскільки вигідно Мукачево стати тим містком, який буде з’єднувати Україну з Європою. Тому місто погодився самостійно обладнати необхідний пішохідний перехід, а “Укрзалізниця” в свою чергу найближчим часом побудує пасажирськую платформу”, – розповів Красноштан.

За його словами, незважаючи на протяжність переходу, пересадка пасажирів з одного поїзда в інший займе менше часу, ніж заміна колісних візків безпересадочних вагонів. Він повинен сприяти створенню на Закарпатті міжнародного транспортного хабу.

“Якщо ж проект залізничного хаба в Мукачево стане успішним, можна буде продовжити шлях таким чином, щоб євроколія заходила прямо на вокзал, що зробить пересадку ще більш зручною”, – додав чиновник.

Останні новини:

Зараз читають