9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 22 Січня, 2021

У Мінінфраструктури задумалися про створення днопоглиблювальної держкомпанії

 • У Міністерстві інфраструктури розмірковують над створенням державної компанії, яка буде займатися днопоглиблювальними роботами при контролі незалежних компаній.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  Коментуючи питання про тимчасово недоступних активах за кордоном, підзвітних Міністерству підприємств, він вказав, що в Туреччині перебуває український земснаряд “Азовське море”. “Це таке унікальне судно, яке займається днопоглибленням. В силу того, що стільки скандалів навколо днопоглиблення, ми замислюємося над тим, щоб створити свою державну компанію, яка буде займатися днопоглиблювальними роботами при контролі незалежних компаній, – повідомив чиновник.

  Разом з тим, в Адміністрації морських портів України ЦТС повідомили, що держпідприємство відчуває дефіцит днопоглиблювальної техніки, але поки мова йде про те, що АМПУ вивчає можливість покупки власного сучасного земснаряда, який зможе виконувати роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторіях вітчизняних гаваней.

  В АМПУ також нагадують, що, з огляду на обсяг потреб українських портів в днопоглибленні, керівництво підприємства прагне максимально відкрити ринок днопоглиблення і знизити вартість даних робіт. “Для цього ми активно залучаємо іноземних підрядників зі своїм сучасним флотом для якісного і швидкого виконання таких завдань, – повідомили в АМПУ.

  У 2017 році лише частина днопоглиблювальних робіт буде здійснена власним флотом – в зв’язку з недостатньою кількістю техніки у АМПУ. На сьогодні власний флот компанії складається з:

  • Несамохідного земснаряда “Скіф”, в складі якого – мотозавозня “МЗ-348”;
  • Самоотвозного землесоса “Меотида”;
  • Самоотвозного землесоса “Тилігульський”;
  • Самоотвозного землесоса “Інгульський”;
  • Земкараван “Ріон”, в складі якого – багаточерпаковий земснаряд “Ріон”, дві шаланди “Кримська 3” і “Кримська 9”, а також мотозавозня “МЗ-318”.

  Проте наголошується, що цей флот значно застарів – морально і технічно, потребує постійного ремонту. Винятки становлять лише землесоси “Меотида” та “Інгульський” (2012 року побудови).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.Про це повідомила пресслужба заводу...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних і одного «туристичного магніту».

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національна гвардія продовжує розбудовувати інфраструктуру для гелікоптерів Airbus (відео)

  Авіабаза Національної гвардії України оновлює інфраструктуру під гелікоптери Airbus – будуються нові ангари для розміщення авіаційної техніки військової частини.

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на трасі загальною протяжністю 20,2 км...

  Зараз читають

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.