9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

У Миколаєві розглядають можливість будівництва нового залізничного вокзалу

Глава Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заявив, що залізничний вокзал у Миколаєві необхідно знести і побудувати на його місці новий, сучасний вокзальний комплекс.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це він повідомив 27 вересня на засіданні громадської ради з питань туризму.

“Ми зустрічаємо туристів розбитою, ганебною платформою під назвою залізничний вокзал. Скільки разів ми зверталися і говорили: шановна залізниця, будь ласка, поставте на першу колію київський поїзд. Сьогодні вони говорять “так”, а завтра у них знову якісь поради, когось затримали, когось кудись перевели або хтось звільнився. Ми просимо, щоб його (вокзал) передали на баланс міста або на баланс області. вони погоджуються, але кажуть, як же вони будуть контролювати вагони”, – поскаржився Савченко.

Глава ОДА розповів, що він має намір знести миколаївський залізничний вокзал і побудувати на його місці новий.

“Я сподіваюся, що в наступному році ми будемо не просто ходити навколо цього залізничного вокзалу – для когось, для мене – це платформа, а просто його знесемо і побудуємо нормальний, вже сучасний вокзал. І нехай вони передають на нашу інфраструктуру, щоб ми усвідомлено і чесно відповідали перед суспільством за те, чого ми не зробили”- додав голова області.

У ЗМІ повідомляють, що керівництво миколаївського залізничного вокзалу до сих пір не виконало доручення міністра інфраструктури України Володимира Омеляна продовжити першу платформу для поїзда “Миколаїв-Київ” №122/121, яке він дав ще в травні поточного року.

Раніше Омелян повідомляв, що УЗ передбачила 26 млрд грн капітальних інвестицій, і одним з проектів може стати ремонт вокзалу в Миколаєві.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають