9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

У Миколаєві проведуть днопоглиблення

 • У Миколаївському морському порту почалися роботи з експлуатаційного поглиблення дна акваторії порту і у лінії кордонів причалів.

  Подібні роботи тут не проводили вже понад 5 років.

  В рамках робіт біля причалів проведуть днопоглиблення до паспортної позначки 10,5 м, а акваторію порту поглиблять до 11,2 м. Загальний обсяг робіт складе 500 тис. кубічних метрів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  Мета експлуатаційного днопоглиблення – очищення дна від наносів піску, топляка, мулу та іншого сміття для підтримки необхідної судам глибини акваторії. Поглиблення дна Миколаївського морського порту дозволить збільшити пропускну здатність підприємства за рахунок обслуговування великих вантажних суден, які раніше не могли розвантажуватися і завантажуватися в порту.

  Як повідомлялося раніше, 13 квітня в акваторії Одеського морського порту було розпочато експлуатаційне днопоглиблення власним землесосом “Меотида”. Згідно з технічним завданням загальний обсяг робіт складе 127 тис. Кубометрів. Землесос буде працювати в акваторії порту до закінчення нерестового періоду на Бузько-Дніпровському лиманському каналі (БДЛК), а потім повернеться в роботу на БДЛК.

  Нагадаємо також, що в акваторії спеціалізованого морського порту Ольвія 10 квітня був завершений перший етап днопоглиблювальних робіт. Зокрема, були проведені роботи по поглибленню операційної акваторії причалів №№ 1-4 і допоміжного причалу порту з метою доведення глибин до паспортних показників. До цього останній раз експлуатаційне днопоглиблення тут проводилося ще в 2007 році.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.