9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

У Миколаєві проведуть днопоглиблення

blankУ Миколаївському морському порту почалися роботи з експлуатаційного поглиблення дна акваторії порту і у лінії кордонів причалів.

Подібні роботи тут не проводили вже понад 5 років.

В рамках робіт біля причалів проведуть днопоглиблення до паспортної позначки 10,5 м, а акваторію порту поглиблять до 11,2 м. Загальний обсяг робіт складе 500 тис. кубічних метрів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Мета експлуатаційного днопоглиблення – очищення дна від наносів піску, топляка, мулу та іншого сміття для підтримки необхідної судам глибини акваторії. Поглиблення дна Миколаївського морського порту дозволить збільшити пропускну здатність підприємства за рахунок обслуговування великих вантажних суден, які раніше не могли розвантажуватися і завантажуватися в порту.

Як повідомлялося раніше, 13 квітня в акваторії Одеського морського порту було розпочато експлуатаційне днопоглиблення власним землесосом “Меотида”. Згідно з технічним завданням загальний обсяг робіт складе 127 тис. Кубометрів. Землесос буде працювати в акваторії порту до закінчення нерестового періоду на Бузько-Дніпровському лиманському каналі (БДЛК), а потім повернеться в роботу на БДЛК.

Нагадаємо також, що в акваторії спеціалізованого морського порту Ольвія 10 квітня був завершений перший етап днопоглиблювальних робіт. Зокрема, були проведені роботи по поглибленню операційної акваторії причалів №№ 1-4 і допоміжного причалу порту з метою доведення глибин до паспортних показників. До цього останній раз експлуатаційне днопоглиблення тут проводилося ще в 2007 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають