9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

У Маріупольському морському порті реконструюють причал

У Маріупольському порті здійснюються роботи з реконструкції причалу №4

Після модернізації довжина причалу складе 234 метра, пропускна здатність – 1,3 млн тонн, проектна глибина – 9,75 метра. Реконструкцію планується завершити через півтори роки після старту. Вартість проекту – 164 млн грн. Строк експлуатації причалу після реконструкції становитиме не менше 50 років.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу порту.

Реконструкція причалу здійснюється в рамках реалізації проекту будівництва зернового терміналу в Маріупольському порту. Передувала реконструкції велика підготовча робота з виконання інженерно-геологічних досліджень та технічного обстеження причалу, розробленню техніко-економічного обґрунтування і проектної документації, проведенню комплексної державної експертизи та ін.

На даний момент у порті ведуться роботи по демонтажу старих конструкцій та інженерних комунікацій причалу. Будівельники, вже приступили до влаштування стінки нової конструкції причалу. Занурення металевих шпунтових паль здійснює спеціалізована техніка ТОВ «Підприємство «Маст-Буд».

В останній раз реконструкція причалу здійснювалася у 1973 році. Проектом передбачено глибоку модернізацію конструкції причалу, що дозволить значно збільшити навантаження за всіма його зонам.

Останні новини:

Зараз читають