9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У Маріуполі закуплять 14 нових автобусів з низькою підлогою

blankУ 2017 році за кошти міського бюджету буде закуплено 14 нових автобусів.

Відповідне доповнення було внесено в програму соціально-економічного розвитку на 2017 рік. Рішення депутати міськради підтримали одноголосно.

На закупівлю автобусів місто витратить 42 млн. грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на 0629.com.ua.

Це будуть сучасні автобуси стандарту “Євро-5”, обладнані пандусами та кнопками для інвалідів. Це низькопідлогові автобуси з кондиціонерами і системою опалення, а також відеореєстраторами і камерами відеоспостереження.

Відзначимо, що нові автобуси курсуватимуть по одному з найпопулярніших тролейбусних маршрутів – 12.

Директор департаменту транспорту і зв’язку Василь Клат розповів, що завдяки вжитим змін місто закупить нові, якісні низькою підлогою автобуси, оснащені системою кондиціонування і відеоспостереження. Нові одиниці транспорту планують запустити в Приморському районі.

Крім того, в планах виділити понад 95 млн гривень на капітальний ремонт ділянок шести доріг, в тому числі, по вулицях Пашковського, Лавицького, Торгової і Митрополитська. Також відремонтують ділянку проспекту Будівельників, протяжністю майже 2 км і зроблять капітальний ремонт дорожнього покриття по проспекту Металургів в районі 7 проїзду, де, крім укладання асфальту, облаштують зливову каналізацію.

Підготовлена ​​проектно-кошторисна документація, пройдена експертиза і сформовано технічне завдання. Прийнявши рішення, ми заходимо в ProZorro, вибираємо найбільш якісного підрядника і приступаємо до робіт, – повідомив Василь Клат.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають