9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

У листопаді пройде аукціон з приватизації двох морських портів на Одещині

У жовтні-листопаді українські та іноземні інвестори зможуть взяти участь в онлайн-аукціонах по приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів та оренди трьох великих об’єктів в морських гаванях Одеської області.

Про це заявив керівник регіонального відділення ФДМУ Олександр Славський на VI Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5T Investment Promotion Forum, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Слідом за продажем з відкритих торгів майнового комплексу заводу “Одесавинпром” ми готуємося провести в жовтні-листопаді аукціон з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів, а також передати в оренду великі об’єкти у двох інших морських гаванях”, – зазначив Славський.

За його словами, ФДМУ також готує до приватизації порт Скадовськ.

Славський уточнив, що до передачі в оренду Фонд підготував три великі об’єкти в Одеському і Чорноморському морських портах. Зокрема, буде зданий в оренду через аукціон портовий об’єкт площею понад 100 тис. кв. метрів в Чорноморську і два менших за площею об’єкта в Одеському порту.

blank

Керівник регіонального відділення підкреслив, що ФДМУ “не тільки формує атмосферу довіри на приватизаційних торгах, але і надійно захищає майнові інтереси інвесторів завдяки прозорості процедур аукціонів”.

“Можете бути впевнені: до вас не прийдуть з рейдерськими намірами. А якби навіть прийшли, то ми будемо на вашому боці”, – підсумував керівник регіонального відділення ФДМУ в Одеській і Миколаївській областях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають