9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

У листопаді Deutsche Bahn представить перші результати щодо вдосконалення пасажирських залізничних перевезень в Україні

В рамках реалізації проєкту співпраці АТ “Укрзалізниця” і DB Engineering & Consulting 7 жовтня відбулося засідання координаційного комітету. У ньому взяли участь в.о. голови правління компанії Олександр Камишин, представники Міністерства інфраструктури та Міністерства фінансів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На засіданні учасники координаційного комітету обговорили поточний стан виконання плану-графіка проєкту і рішення, необхідні для успішної роботи спільних проєктних груп.

На цьому тижні відбулися засідання груп, що працюють в трьох напрямках: впровадження системи фінансування перевезень пасажирів, розробка бізнес-плану пасажирських перевезень і підтримка закупівлі пасажирського рухомого складу.

blank

Учасники першої підгрупи обговорили з представниками профільного департаменту Міністерства інфраструктури та Командою підтримки реформ міністерства досвід організації субсидування соціальних перевезень залізничним транспортом державою та органами місцевого самоврядування в Німеччині та інших країнах ЄС.

У найближчий місяць планується розробка адаптованої до умов України моделі фінансування соціальних перевезень залізницею, яка передбачає залучення держави та органів місцевого самоврядування.

Група, яка працює над розробкою бізнес-плану пасажирських перевезень, проаналізувала фінансові та статистичні документи надані АТ УЗ і обговорила стратегію розвитку пасажирської вертикалі та моделі формування прогнозів пасажиропотоків в дальньому та приміському сполученні.

На початку листопада запланована презентація початкового звіту групи, що передбачає аналіз поточного стану пасажирських перевезень, ключових проблем і оцінку можливих конкретних рішень із зазначених питань.

У фокусі третьої проєктної групи, яка відповідає за розробку технічних вимог до закупівель рухомого складу, на цьому тижні були техвимоги до електропоїздів для приміського сполучення.

Попередні висновки щодо технічних завдань по закупівлі електропоїздів для далекого швидкісного сполучення (Інтерсіті, Інтерсіті +) і спальних вагонів для далекого прямування повинні бути надані німецькою стороною до кінця листопада.

blank
Потяг Hundai Rotem на станції Львів. Фото з відкритих джерел

Очікується, що Deutsche Bahn DB Engineering & Consulting надасть проєкт звіту рекомендацій по модернізації пасажирських перевезень і моделі організації фінансування суспільно важливих перевезень залізничним транспортом до кінця 2021 року.

Після реалізації першої фази співпраці АТ “Укрзалізниця” вивчає можливість переходу до другої фази – залучення менеджерів Deutsche Bahn Engineering & Consulting до управління пасажирської вертикалі.

У серпні 2021 УЗ підписала договір з німецькою компанією Deutsche Bahn DB Engineering & Consulting для розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновлення рухомого складу. Зараз реалізується перша фаза проєкту – надання консультаційних послуг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають