9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

У Львові збудують новий шляхопровід

У травні в місті Лева розпочнуть будівництво автомобільного мосту через залізницю, який з’єднає вулиці Шевченка і Ковча.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 032.ua.

Про це під час пленарного засідання міської ради Львова сьогодні, 24 січня, розповіла директор житлово-комунального господарства ЛМР Ірина Маруняк.

За її словами, цьогоріч у міському бюджеті Львова на будівництво мосту передбачені 14 мільйонів гривень, а роботи з будівництва планують розпочати у травні-червні цього року. 

“Це стратегічно важливий об’єкт і для влади, і для мешканців Рясного. На 2019 рік у нас є 14 мільйонів гривень, однак цього замало. У червні має бути перерозподіл бюджетних коштів, також звертатимемось до депутатів міськради, аби на будівництво збільшили фінансування”, – сказала Маруняк.

Зазначимо, що новий автомобільний міст збудують над залізницею між вул. Шевченка і Ковча. Відтак, у майбутньому, коли буде проводитись реконструкція наявного шляхопроводу на вул. Шевченка – Ковча, цей міст дозволить скерувати туди транспортні потоки та не заблоковувати рух транспорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають