9.5 C
Alba Iulia
Субота, 3 Грудня, 2022

У Львові відкрили оновлене трамвайне депо (відео)

Сьогодні зранку, 13 вересня, у Львові відкрили оновлене трамвайне депо, яке розташоване на вулиці Промисловій. Його відновили за гроші Європейського банку реконструкції та розвитку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне Львів.

Реконструкція трамвайного депо на вулиці Промисловій тривала рік. За цей час там відремонтували ремонтний цех, замінили трамвайні колії та контактну мережу. Також оновили освітлення, вентиляцію, систему теплопостачання, утеплили фасад, замінили вікна та збудували мийку.

“Раніше це було дуже холодне депо. Ворота відкривалися і тепло виходило. Тепер коли трамвай виїжджає, включається теплова завіса, яка відсікає холодне повітря, і в той же час ворота закриваються”, — розповідає в. о. директора ЛКП “Львівелектротранс” Володимир Ковалів.

Згодом у депо планують облаштувати відпочинкові кімнати. Для цього закуплять необхідні меблі та техніку.

“Тут дуже все змінилося. Є і кімнати відпочинку, і роздягальні, але поки що вони не облаштовані. Коли вже все буде готово, буде добре”, — каже водій трамваю Олександр Коряченко.

Реконструкцію депо зробили за гроші Європейського банку реконструкції та розвитку. Це коштувало майже 3 мільйони євро.

“Якщо порівняти з тим, що тут було, то це в принципі фантастика. Тому що зараз тут є модерне депо. Можливо, не все зреалізоване з точки зору комфорту, але основне обладнання вже тут є, повністю реконструйована сама будова, тому, на наш погляд, велика частина проєкту вже зроблена”, — каже старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку Денис Гайовий.

Відтепер з оновленого трамвайного депо щоранку на маршрути виїжджатимуть усі львівські трамваї: 75 — у будні дні та 50 трамваїв у вихідні та святкові. Водночас депо на Городоцький стане майстернею, де ремонтуватимуть трамваї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають