9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

У Львові представили перший трамвай із новим дизайном

Львівський електротранспорт матиме єдиний дизайн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Про Львів.

Місто запускає трамваї та тролейбуси з новими лівреями. Відтепер зовнішній вигляд транспорту зміниться. Базовим кольором у лівереї громадського транспорту є жовтий, однак дизайнери додали ще білу та гірчичну смужки. На бокових частинах транспорту зображений герб Львова.

«Головним завданням було зменшити кількість жовтого кольору. Тому додали таке біле окантування. Тим самим зменшилася яскравість трамвая, він ніби краще вписується в міську забудову. На трамваї нанесений також герб Львова. Тому відразу можна ідентифікувати трамвай з нашим містом, зі Львовом», – розповіла дизайнерка Тетяна Стефанишин.

Ліврею вже нанесли на перший трамвай, згодом так забрендують і тролейбуси. Поки що старий рухомий склад залишатиметься без змін. Але новий дизайн закладатимуть у наступні замовлення електротранспорту. Планують змінити кольори й на нових автобусах «Електрон».

«Зараз ми цей дизайн проаналізуємо, подивимося, чи варто щось доопрацювати. Врахуємо, звичайно, думку громадськості», – розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Оздоблення одного трамвая обійдеться місту в 17 тис. грн, тролейбуса – на дві тисячі дешевше.

Зміни до дизайну наступного тижня має затвердити виконком ЛМР. Поки що в Ратуші планують запускати електротранспорт без зовнішньої реклами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають