9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Львові побудують мережу нових вулиць

У районі вул. Ковельської у Львові побудують нову вулицю та прокладуть низку проїздів. Відповідний проєкт детального плану території оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Передає Промисловий Портал з посиланням на zaxid.net.

Детальний план охоплює територію площею 27 га, обмежену залізничною колією, вулицями Ковельською, Творчою та Земельною. Зараз тут розташована низка виробничих підприємств й нове будівництво тут не передбачається.

Натомість у цьому районі добудують вул. Творчу та побудують низку проїздів для забезпечення логістики між підприємствами. З південної сторони ділянки планується прокласти вул. Проєктовану, а також продовжити вул. Проєктовану 2 тупиковим проїздом з розворотним кільцем. У майбутньому цю локальну мережу пропонують під’єднати до вул. Ковельська – Проєктована та Проєктована 1 з виходом на вул. Богданівську – Проєктовану та вул. Галицьку для розвантаження транспортних потоків на вул. Богдана Хмельницького. Реалізувати ці плани хочуть за 3-7 років.

blank

Зазначається, що у 2021 році ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив проєкт нової вулиці між вул. Пластовою та Творчою протяжністю майже кілометр. За попередніми розрахунками це коштуватиме близько 150 млн грн, однак у бюджеті розвитку на 2023 рік коштів на реалізацію цього проєкту не закладали.

Громадське обговорення проєкту ДПТ у районі вул. Ковельської відбудеться 5 квітня о 15:00 у Пороховій вежі.

Останні новини:

Зараз читають