9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Львові хочуть зробити зелені трамвайні колії

blankУ квітні цього року члени інженерної комісії Львівської міської ради запропонували директору “Львівелектротранс” зробити у Львові зелені трамвайні колії, почавши з вулиці Личаківській.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

Керівник “Львівелектротранс” таку ідею підтримав однак зазначив, що він не впевнений чи можна буде зробити зеленим трамвайну колію на вулиці Личаківській, яка зараз перебуває на реконструкції. У свою чергу, директор “Львівавтодору” Олег Береза, повідомив що зараз в місті все ж розмірковують над втіленням цієї ідеї в життя.

Однак останнє слово за проектантом реконструкції вулиці Личаківська – київської фірми “ОЛТРАНС”.

У КП “Львівелектротранс” не проти ввести таку технологію у Львові, тим більше, що в країнах Європи вона використовується вже дуже давно, проте “треба розуміти, що за цією травою потрібно постійний догляд і відповідна техніка. Якщо влада в майбутньому готова профінансувати такий проект , то ми тільки за. Зараз все на рівні ідей, ніяких конкретних переговорів не велося “, – сказав керівник прес-служби” Львівелектротранс “Іван Бондар.

Пристрій газонів між трамвайними коліями і прямо між рейками є досить поширеною практикою в різних містах Європи, США і навіть Туреччини. Проте, для міст України це є проблемою з тієї причини, що експлуатуються трамваї марки “Татра” можуть залишати між рейками сліди машинного масла.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають