9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

У Києві запустять “інтелектуальну” систему управління дорожнім рухом

У столиці України запустять систему керування дорожнім рухом на основі «штучного інтелекту». Система аналізуватиме трафік, затори на дорогах та керуватиме світлофорами. Для створення такої системи КП «Центр організації дорожнього руху» закупить програмне забезпечення та камери для аналізу поведінки автомобілів Вартість обладнання становитиме приблизно вісім мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Хмарочос.

Система зможе підраховувати в автоматичному режимі кількість автомобілів за напрямками руху, виявляти та характеризувати автомобілі за ключовими характеристиками (маркою, кольором та ін). Для того, щоб автоматично давати необхідну команду апаратному комплексу, який контролює перемикання кольору на світлофорному об’єкті, система повинна також розрізняти громадський транспорт.

Крім того, можливо буде робити пошук транспорту за зазначеними параметрами, а також аналізувати відео потоки з різних типів камер за їхніми якісними характеристиками (локацією, кутом огляду, типу та розміру картинки, тощо) та надавати можливість змінювати потоки або додавати нові потоки, камери, локації, тощо без необхідності виїзду на місце представника постачальника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають