9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

У Києві запускають онлайн-реєстр прибраних вулиць

«Київавтодор» спільно з Київською міською державною адміністрацією ухвалили рішення про створення онлайн-реєстру прибраних вулиць та очищених зливоприймачів. Реєстр запрацює на сайті «Київавтодору» вже у серпні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку генерального директора Асоціації «Український екологічний альянс» Олега Костюшко.

З початком роботи реєстру на сайті КК “Київавтодор” відбуватиметься публікування інформації про очищені зливоприймачі та зливоприймальні колодязі. Публікування інформації про прибрані вулиці розпочнеться після узгодження закріплених територій з іншими балансоутримувачами.

Така інформація буде корисна, як депутатам Київради, так і всім небайдужим мешканцям, які зможуть дізнатися про останню дату прибирання вулиць чи очищення зливоприймачів, а також проконтролювати якість робіт. Крім того такий реєстр буде своєрідним контролем використання бюджетних коштів, які направляються на обслуговування транспортної інфраструктури міста Києва.

Необхідно зазначити, що Київ стане першим містом в Україні, де така інформація буде зібрана і оприлюднена на офіційному веб-сайті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають