9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.

Проєкт реалізується за підтримки Офісу Президента в межах Програм «Велике будівництво» та «Здорова Україна», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Урядовий портал.

Урочистий захід з нагоди відкриття відбувся за участі Президента Володимира Зеленського, Голови Офісу Президента Андрія Єрмака та його заступника Кирила Тимошенка, Президента міжнародного Олімпійського комітету Томаса Баха, відомого українського легкоатлета та Героя України Сергія Бубки, Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та інших представників Уряду.

blank
Урбан-парк на ВДНГ

«Впродовж 2022 року буде розроблятися нових 5-6 таких парків у різних містах — на Дніпропетровщині, Кіровоградщині, Сумщині, у Львові, Кривому Розі та Харкові. Надалі у 2023 та 2024 роках й інші великі та малі міста побачать такі кластери, які, мені здається, дуже до вподоби нашим громадянам та громадянчикам. Дуже важливо, щоб діти займалися фізичною культурою та спортом», — підкреслив Президент України Володимир Зеленський.

blank
Урбан-парк на ВДНГ
blank
Урбан-парк на ВДНГ

На локації планується проводити «джеми» вуличних культур, спортивні проєкти та медійні заходи. Зазначимо, частиною концепції спортивного кластера є безбар’єрність. Також серед принципів зведення об’єкта — довговічність та антивандальність. Концепцію проєкту розроблено спільно з фахівцями Мінрегіону.

«На території Урбан-парку побудували бетонний скейт-парк, майданчики для панна футболу, стрітболу, баскетболу, стріт футболу, танців та паркуру. Також тут будуть споруджені дитячі інклюзивні локації. Радий, що концепція, яку розробили за участі Мінрегіону, була підтримана й реалізується. Впевнений, Урбан-парк стане новим улюбленим місцем у Києві для всіх його відвідувачів — як маленьких, так і дорослих», — зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають