9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Києві повернуть трамвай від залізничного вокзалу до Палацу Спорту

Міський голова Віталій Кличко доручив розпочати будівництво трамвайної лінії від вулиці Старовокзальної до станції метро «Палац Спорту» — із передбаченим заїздом на Вокзальну площу. Очікується, що всі будівельні роботи будуть завершені у 2023 році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційний портал місті Києва

Замовником цього будівництва є КП «Київпастранс», який вже до наступного року має розробити проєктну документацію та отримати всі необхідні дозволи (зокрема, від Міністерства культури). Експлуатація маршруту має гарантуватися щонайменше на десять років. 

Нагадаємо, що проєкт будівництва нової лінії швидкісного трамваю у центр міста почали обговорювати ще у 2017 році. Тоді, за розрахунками спеціалістів, подовження чинної лінії до «Палацу Спорту» збільшило б її пасажиропотік зі 170 до 250 тисяч осіб на день. Новий маршрут мав пролягати через вулиці Жилянську або Саксаганського, де була зафіксована найбільша у місті щільність робочих місць, і завершуватися на вулиці Шота Руставелі — або на Еспланадній, біля ТРЦ «Гулівер». 

Подовження лінії стане важливим кроком для забезпечення комфортного транспортного сполучення районів Відрадного та Борщагівки з центральною частиною міста.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають