9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

У Києві поступово оновлюють на сучасний лад підземні переходи (фото)

У Києві в районі станції метро «Святошин» після капітального ремонту та реконструкції (почалася у вересні минулого року) відкрили підземний пішохідний перехід.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

Цей перехід примикає до іншого, що веде до самої підземки, і знайомий жителям тим, що в ньому масово торгували квітами та для проходу залишалося дуже мало простору.

Люди вже переживають, чи не з’являться тут знову квіткарі, але в «Київблагоустрій» запевнили, що сюди вже ніколи не повернеться стихійна торгівля.

Роботи по реконструкції обійшлися у 22 мільйони гривень. Стіни зроблені в тон підземних переходів метрополітену та самої станції — білого кольору. Перехід обладнаний 16 відеокамерами — проглядається вся територія переходу від входу до виходу. Перехід обладнаний поручнями та пандусами для маломобільних людей.

Святошин — це великий транспортний хаб. Сюди приходить електричка, приміський транспорт, міський наземний громадський транспорт. Пасажиропотік же тільки на станції метро — в середньому близько 35 тисяч пасажирів щодня.

Нагадаємо, в минулому році після реконструкції «Святошин» стала 13-тою станцією метро з найсучаснішим обладнанням. Також був оновлений вестибюль.

Останні новини:

Зараз читають