9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

У Києві побудують пішохідний міст у формі хвиль

У Києві планують побудувати новий пішохідний міст. Він простягнеться від Оболонської набережної до острова Оболонський. Міст буде виконаний у вигляді хвиль, його оснастять підсвічуванням.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що облаштування мостового переходу дозволить створити туристичний кільцевий пішохідний маршрут навколо затоки Оболонь, який з’єднає Оболонську набережну з парком “Наталка” і новим пляжем. Крім того, там облаштують зону для барбекю, а з боку річища Дніпра може з’явитися причал.

Також повідомляється, що міст буде доступним для маломобільних груп населення.

Будівництво моста має розпочатися у 2020 році. Вже зараз геодезисти проводять вимірювання на місті майбутнього мосту. Автором проєкту став архітектор Андрій Миргородський, раніше він відповідав за будівництво “скляного” моста над Володимирською гіркою.

За словами архітектора, несучі конструкції моста вирішили зробити у формі хвиль, вони піднімаються до центру і “затихають” до країв конструкції.

Сьогодні проєкт мосту на Оболоні все ще на етапі розробки. Його запланована довжина – 130-140 метрів. Чи буде тут велодоріжка — поки невідомо. За словами Миргородського, попередня вартість проєкту — до 100 млн гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають