9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Києві планують повернути трамвай на набережній

Новий варіант реконструкції Поштової площі “Річкові ворота тисячолітнього Києва” передбачає повернення трамваю на Набережне шосе а також будівництво музею.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Сьогодні”.

Переможцем конкурсу на реконструкцію Поштової Площі став колектив під керівництвом Людмили Баженової. Учасників оцінювала комісія з архітекторів, істориків і ландшафтних дизайнерів. 

Через боротьбу активістів за збереження вулиці часів Київської Русі, яку розкопали під Поштовою Площею, вона досі не здана в експлуатацію. У травні цього року розкопки отримали статус пам’ятки археології та історичного значення.

blank

Замість будівництва ми вирішили запропонувати альтернативний варіант реновації площі, – розповів Віталій Білецький, автор ідеї та ініціатор архітектурного конкурсу.

Архітектори хочуть накрити майбутній підземний археологічний музей скляними фрагментами, через які буде видно розкопки. Також архітектори хочуть повернути і трамвай на Набережне шосе, який був закритий у 2011-му році. Проект представлять на Містобудівній раді вже найближчим часом як ініціативу киян.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають