9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Києві після реконструкції відкрили третю чергу парку “Наталка” (фото)

У Києві після реконструкції відкрили ще 9 га парку «Наталка» в Оболонському районі. Першу чергу було відкрито у травні 2017 року, а другу у липні 2018-го року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Київзеленбуду.

У парку облаштували доріжки, сходи та пандуси для маломобільних груп, провели освітлення та поливо-зрошувальну систему, встановили сучасні лави, урни, навігаційні таблички.

У парку була створена спортивна зона з футбольним полем, універсальним полем для баскетболу, волейболу, тенісу та інших ігор, майданчиком для занять бодібілдингом та біговою доріжкою. Окремо встановили також майданчик з інклюзивними елементами.

Під час третьої черги реконструкції встановили один з найбільших в столиці інтерактивних мультимайданчиків загальною площею 2100 кв. м, де діти зможуть погратися в будиночках хоббітів та залізти на 3-метрову мотузкову піраміду. Подбали й про домашніх улюбленців, створивши спеціальну зону для них – місце для публічного простору для вигулу тварин, – розповідають у Київзеленбуді.

Щодо озеленення, то працівники Оболонського зеленбуду висадили 328 дерев, понад 2000 одиниць квітів та 2050 одиниць кущів. Крім того на території парку створено лабіринт із живоплоту. Відтепер у парку можна побачити платани, різноманітні сорти клену, ліквідамбар, липу, ясен, горобину, ялину, сосну, псевдотсугу, тую, ялівець, декоративну яблуню, сакуру різни сортів, сливу, катальпу, магнолію.

Для забезпечення порядку та безпеки відвідувачів, у парку встановлено 20 камер відеоспостереження та 6 сигнальних кнопок.

Останні новини:

Зараз читають