9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Києві облаштують територію біля станції метро “Арсенальна”

У Києві облаштують територію, прилеглу до будівлі станції метрополітену “Арсенальна” та створять пішохідну рекреаційну зону.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідні роботи передбачені розпорядженням КМДА №1055.

“Територія біля цієї станції метрополітену зараз є важливою локацією міста, де щодня перебувають тисячі людей. Однак вона вже не відповідає сучасним тенденціям. Тому виникла необхідність відновити історичне середовище міста й адаптувати його до нових вимог та умов життя. Так, планується створити привабливу для туристів пішохідну і рекреаційну зону, сформувати об’ємно-просторовий ансамбль, в перспективі облаштувати фонтан”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що замовником робіт визначено Печерську районну державну адміністрацію.

“Реалізація цього розпорядження не потребує витрат з міського бюджету. Фінансування робіт відбудеться за рахунок коштів, залучених в установленому порядку відповідно до протоколу засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва”, – додали в КМДА.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають