9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Києві на Оболоні відкрили для проїзду два відремонтованих шляхопроводи (фото)

6 жовтня у Києві відкрили два оновлених шляхопроводи — на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту та на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери. Термін експлуатації конструкцій – 35 років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“З сьогоднішнього дня повністю відкрито рух по двом оновленим шляхопроводам. Хочу зазначити, що нам довелося фактично заново зводити опорні конструкції цих шляхопроводів, оскільки їх жодного разу не ремонтували з моменту спорудження понад 30 років тому”, – повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Відзначається, що на об’єктах здійснили бетонування нових конструкцій, облаштували сучасну гідроізоляцію і поклали кілька шарів асфальту, на який підрядник дає гарантію 5 років. Також встановили нову систему вуличного освітлення та нову огорожу.

“Завдяки якісному ремонту і застосування сучасних технологій, термін експлуатації конструкцій шляхопроводів буде мінімум 35 років”, – додав Кличко.

Він також повідомив, що за останні роки в Києві капітально відремонтували 24 мости і шляхопроводи, на 31 об’єкті провели середній ремонт.

“В цілому ми оновили вже 55 мостів і шляхопроводів”, – підсумував мер Києва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають