9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

У Києві реконструюють вихід зі станції “Виставковий центр” та добудують перехід на ВДНГ

Вихід зі станції метро «Виставковий центр» реконструюють із будівництвом підземного переходу безпосередньо до входу ВДНГ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Типове Голосіїво.

У 2019-2020 реконструюють вихід № 1 станції метро «Виставковий центр» із будівництвом підземного переходу та примиканням його до підвуличного підземного переходу на просп. Академіка Глушкова.

Відповідно до розпорядження КМДА, КП “Київський метрополітен” визначено замовником робіт. Планується, що цього року буде розроблено проектну документацію.

Як відомо, станція «Виставковий центр» збудована та введена в експлуатацію у грудні 2011 року. При будівництві станції споруджено три виходи у напрямку вулиці Васильківської.

Разом із тим, біля виходу зі станції метро існує діючий підземний перехід до ВДНГ. Сполучення з виходом із метро відсутнє. При будівництві станції метрополітену передбачалось будівництво окремого сполучення станції з підземним переходом, але через брак коштів реалізовано не було.

Оскільки останнім часом значно збільшилась кількість відвідувачів Національного комплексу «Експоцентр України», проект значно підвищить рівень безпеки пішоходів та зніме додаткові незручності при переході.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають