9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

У Києві прокладуть оптоволоконні лінії зв’язку для системи управління дорожнім рухом

 • Для управління світлофорними об’єктами на базі новітніх технологій в найближчі три роки в столиці побудують оптоволоконні лінії зв’язку автоматизованої системи управління дорожнім рухом (АСКДР).

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на bigkiev.com.ua.

  Як повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, це дозволить стежити за рухом транспорту в режимі реального часу і передавати відповідні дані на інформаційні табло для пасажирів.

  Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху». Уже в цьому році воно повинно забезпечити розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження. Підприємство також має розробити схему організації дорожнього руху на період виконання робіт. Фінансування буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів.

  Відзначається, що зараз до системи управління дорожнім рухом по каналу стільникового зв’язку GPRS підключені вул. Щербаківського, вул. Дегтярівська, вул. Стеценко, вул. Академіка Туполєва, вул. Шовковична, вул. Академіка Глушкова, просп. Голосіївський, вул. Василенко.

  Водночас канал має відносно невелику швидкість передачі даних, що не дозволяє передавати інформацію з відеодетектора транспорту під час його моніторингу в режимі реального часу й управляти інформаційними табло. Крім того, в разі відключення електроживлення на базових станціях стільникового зв’язку втрачається зв’язок між дорожніми контролерами та системою АСКДР.

  Оптоволоконний канал передачі даних дозволить отримати трафік до 100 Гбіт/сек і повноцінно використовувати управління світлофорними об’єктами на базі новітніх технологій. Таким чином, це поліпшить транспортну ситуацію і посилить безпеку дорожнього руху столиці.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  Мінінфраструктури готове продовжувати пілотний проєкт з допуску приватних локомотивів до залізничних перевезень

  Міністерство інфраструктури України планує розпочати підготовку відповідних документів для продовження експериментального проєкту з допуску приватних локомотивів до...

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.