9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

У Києві прокладуть оптоволоконні лінії зв’язку для системи управління дорожнім рухом

Для управління світлофорними об’єктами на базі новітніх технологій в найближчі три роки в столиці побудують оптоволоконні лінії зв’язку автоматизованої системи управління дорожнім рухом (АСКДР).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на bigkiev.com.ua.

Як повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, це дозволить стежити за рухом транспорту в режимі реального часу і передавати відповідні дані на інформаційні табло для пасажирів.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху». Уже в цьому році воно повинно забезпечити розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження. Підприємство також має розробити схему організації дорожнього руху на період виконання робіт. Фінансування буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів.

Відзначається, що зараз до системи управління дорожнім рухом по каналу стільникового зв’язку GPRS підключені вул. Щербаківського, вул. Дегтярівська, вул. Стеценко, вул. Академіка Туполєва, вул. Шовковична, вул. Академіка Глушкова, просп. Голосіївський, вул. Василенко.

Водночас канал має відносно невелику швидкість передачі даних, що не дозволяє передавати інформацію з відеодетектора транспорту під час його моніторингу в режимі реального часу й управляти інформаційними табло. Крім того, в разі відключення електроживлення на базових станціях стільникового зв’язку втрачається зв’язок між дорожніми контролерами та системою АСКДР.

Оптоволоконний канал передачі даних дозволить отримати трафік до 100 Гбіт/сек і повноцінно використовувати управління світлофорними об’єктами на базі новітніх технологій. Таким чином, це поліпшить транспортну ситуацію і посилить безпеку дорожнього руху столиці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають