9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

У Кривому Розі на лінію швидкісного трамвая вперше за сім років виїхала трьохвагоннаий система

З вересня на лінії швидкісного трамвая (метротрам) в Кривому Розі вперше за останні сім років запущений трьохвагонний трамвай. Його зчепили з вагонів №064, 065 і 066 – які до 2005 року працювали у саме такій комплектності.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як відзначають в криворізькому комунальному підприємстві “Криворізький швидкісний трамвай”, повернення трьохвагонних трамваїв викликано карантинними обмеженнями — з посадкою пасажирів тільки на сидячі місця. Через це повна місткість вагонів (30-33 сидячих місця і ще до 80 стоячих пасажирів) не використовується.

Водночас трьохвагонний трамвай може взяти відразу близько 100 пасажирів тільки на сидячі місця. Вони використовуються на вечірніх пікових рейсах, які масово вивозять робітників із заводів. Після оптимізації розкладів, в КП не виключають можливості запуску ще кількох трьохвагонних трамваїв.

Відзначається, що наразі лінію швидкісного трамвая в Кривому Розі обслуговують, переважно, двовагонні системи з трамваїв “Татра-Т3”, зрідка — з трамваїв “КТМ-71-611”. Періодично на маршрути виходять навіть поодинокі вагони. До 2013 року регулярно працювала одна трьохвагонна система з “Татра-Т3”, а до середини 2000-х років використання трьохвагонних трамвайних систем було звичайною практикою. Вони курсували в години пік, істотно збільшуючи загальну провізну спроможність лінії швидкісного трамвая.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають