9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

У Кременчуці створять центр підготовки пілотів для гелікоптерів Airbus

На базі Кременчуцького льотного коледжу створять симуляційний центр підготовки пілотів для гелікоптерів Airbus.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на .

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив 5 жовтня, під час відвідування тренінгового центру підготовки пілотів HELISIM компанії Airbus.

У французькому центрі функціонує 7 машин-симуляторів вертольотів Airbus, де пілоти відпрацьовують різні позаштані ситуації: роботу під час пожежі та різних погодних умов, поведінку екіпажу під порушення роботи авіаційного обладнання та двигуна, посадка на воду, і в нічний час. Такий центр у рік може прийняти близько 3000 студентів. Арсен Аваков заявив, що згідно з контрактом з французькою фірмою «Airbus Helicopters», Україна отримає сучасний симулятор польотів.

«Це те, що потрібно, щоб пілоти набували досвіду. Відчуття абсолютно такі ж, як і від справжнього вертольота. І в нашому контракті є один такий симулятор для наших пілотів. Працюватиме він у Кременчуці», – наголосив Арсен Аваков.

Арсен Аваков нагадав, що пілотів для авіаційної системи МВС будуть готувати у Кременчуцькому льотному коледжі.

«Кременчуцький льотний коледж стане основною базою для підготовки пілотів технічного та сервісного персоналу системи авіаційної безпеки МВС. Окрім цього, наші фахівці вже проходять курси спеціального навчання у Франції на базі освітніх центрів «Airbus Helicopters». Ми отримаємо якісно новий рівень фахівців, які виконуватимуть завдання з аеромедичної евакуації, пошуково-рятувальних операцій, поліцейську компоненту та захист державного кордону», – сказав Арсен Аваков.

АвторArsen Avakov

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають