9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

У Краматорськ почалися поставки нових тролейбусів “Дніпро-Т203”

ТОВ “Торговий Дім “Літан” почала постачання тролейбусів “Дніпро-Т203” в Краматорськ.

Відзначимо, що згідно з умовами договору всі тролейбуси повинні бути доставлені ще 15 жовтня 2017. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Пасажирський транспорт.

За підсумками тендера, 7 “рогатих” в Краматорськ поставить “Торговий Дім” Літан “на загальну суму 29 млн. 777,7 тис. Гривень або 4,25 мільйона за одну одиницю техніки. Відповідно до тендерної документації, переможець торгів повинен поставити для Краматорська 7 нових тролейбусів стандартних габаритів, випущених в 2017 році, з повністю низьким рівнем підлоги.

Нагадаємо, 19 квітня КП “Краматорське трамвайно-тролейбусне управління” оголосило тендер на закупівлю 7 нових тролейбусів. Очікувана вартість техніки склала 30,8 млн гривень або 4,4 млн гривень за один тролейбус.

Разом з раніше закупленими тролейбусами “Белкоммунмаш”, оновлення парку “рогатих” в цьому році досягає 14 одиниць. Це наймасштабніша закупівля нового електротранспорту в місті за весь час незалежності України. Нові тролейбуси як збільшать інтенсивність руху на існуючих лініях, так і закуповуються “на перспективу” заміни тролейбусом закритого в цьому році трамвая.

Останні новини:

Зараз читають