9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Ковелі представили чотири проєкти з реконструкції вулиць та міського будівництва (перелік)

У Ковелі обговорили чотири проєкти містобудівної документації. Громадські слухання з розгляду містобудівної документації відбулися 26 травня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Волинь online.

На обговорення громадськості виносили чотири проєкти:

  • «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області»;
  • «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Драй-Хмари в місті Ковелі Волинської області»;
  • «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 64 в місті Ковелі Волинської області»;
  • «Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області».

Через карантинні вимоги працювали у режимі прямої відеотрансляції, відповідно до регламенту слухань, який було розміщено на офіційному сайті міської ради.

Вела засідання головний архітектор Людмила Мурай. Ознайомили з підготовленою документацією начальник комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля» Олександр Ключук та представник приватного підприємства «Ковелькомунпроект» — архітектор Анастасія Горностаєва.

У час, відведений для обговорення, телефонних дзвінків для подання пропозицій та зауважень від ковельчан не надходило. Це зафіксували у протоколі громадських слухань.

Обговорення містобудівної документації розпочалося 27 квітня і триватиме до 27 травня. Відповідно до цього дня приймаються пропозиції та зауваження до проєктів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають